Jak się pozbyć cellulitu z pośladków?

cellulit
Oceń

Z problemem cellulitu na udach boryka się zdecydowana większość kobiet w tych czasach. Powodem nasilenia jest zła dieta, siedzący tryb pracy obraz brak wysiłku fizycznego. Niestety ten problem dotyka już coraz młodsze kobiety, a nawet nastolatki

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Wizualnie daje efekt nierównej i pofałdowanej skóry na udach, pośladkach, biodrach, ramionach, kolanach, a niekiedy nawet na sutkach. Zaczyna pojawiać się po okresie dojrzewania, a nasila podczas ciąży, menopauzy jak i przy wszelkich problemach hormonalnych. 

Jednym ze skutecznych sposobów na zniwelowanie cellulitu na pośladkach jest wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń na okoliczne partie mięśniowe. Jednak trzeba być przygotowanym na to, że ćwiczenia muszą być wykonywane systematycznie, najlepiej kilka razy w tygodniu. A długość każdego treningu szacuje się na około godziny ponieważ tkanka tłuszczowa przy wysiłku fizycznym zaczyna się spalać po około 35 minutach.

kosmetykiW przypadku kiedy nie mamy czasu na regularne treningi, korzystamy z pomocy kremów antycellulitowych. Niestety znaczna większość kremów dostępnych na polskim rynku jest wzbogacana składnikami chemicznymi takimi jak silikon, które dają pozorny, krótkotrwały i powierzchowny efekt usunięcia cellulitu, który wraca do stanu sprzed stosowania kremu zaraz po zakończeniu kuracji.

Wybierając krem na cellulit na pośladkach, powinnyśmy się skupić na tym, żeby był on ze składników jedynie pochodzenia naturalnego. Wnikają one wgłąb naszych pośladków i pracują z tkanką tłuszczową. wyrównują i nawilżają skórę. Efekty działania takiego kremu są długotrwałe.

Krem antycellulitowy Vialise w przeciwieństwie do innych kremów został stworzony na bazie naturalnych składników. Jego unikalna formuła nie tylko usuwa cellulit, ale również działa regenerująco i nadaje skórze zdrowszy, naturalny koloryt. Skóra staje się znowu napięta i jędrna.

Jeżeli chcemy uzyskać wzmożony efekt działania kremu Vialise wspomóżmy go odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Nawet podczas pracy, możemy wprowadzić w życie zdrowe nawyki. Przykładowo zaleca się zmniejszyć ilość spożywanego cukru – np. rezygnacja z batoników, słodkich napoi i słodzenia herbaty/kawy. Dodatkowo warto zmniejszyć ilość spożywanych tłuszczy i węglowodanów.

Ćwiczenia same w sobie mogą być bardzo proste i niewymagające od nas dużego zaangażowania. Wystarczy codziennie wchodzić i schodzić po schodach na napiętych mięśniach nóg i w szczególności pośladków. Podczas parzenia kawy napinać mięśnie i unosić się powoli na palcach stóp. Takie ćwiczenia same w sobie nie dają dużo rezultatu, ale przy stosowaniu kremu na cellulit wzmagają jego działanie i pobudzają tkanki do wydajniejszej pracy.

Jeżeli zdecydujemy się na korzystanie z kremu Vialise możemy spodziewać się stopniowo pojawiących się efektów. Pamiętajmy o tym, że jest to krem działający od wewnątrz, a jego formuła jest oparta na naturalnych składnikach dlatego też, nie ma tu mowy o ,,pozornych szybkich efektach’.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj: Dobry krem na cellulit – Czy warto stosować? Jak często?

Sposób na jak się pozbyć cellulitu na pośladkach jest ciężkim zadaniem, bez odpowiedniego przygotowania. Jeżeli kobieta ma możliwość zaopatrzenia się w odpowiednie kremy ujędrniające ciało i niszczące strukturę cellulitu takie jak Vialise – powinna korzystać z możliwości.

Krem Vialise, pomimo swojej unikalnej naturalnej formule można kupić za stosunkowo niską cenę w porównaniu do innych kremów o jego poziomie. Kobiety testujące krem Vialise chwalą się zniknięciem cellulitu oraz znacznym poprawieniem kondycji skóry. Dlatego jest on idealnym sposobem na usunięcie cellulitu z pośladków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 40 = 49