Depilacja laserowa Gdynia – Depilacja z rewolucyjnym Laserem VECTUS

depilacja foto
Oceń

Zbędne owłosienie spędza Ci sen z powiek. Ciągła walka z czasem, gdyż włosy odrastają już następnego dnia. Masz dość wydawania pieniędzy na nieefektywne metody usuwania włosia? Sprawdź jakie możliwości daje depilacja laserowa.

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Depilację laserową można w dużym skrócie ująć jako inwestycja gładkiego ciała na całe życie. Raz dobrze i profesjonalnie wykonana pozwala Ci cieszyć się aksamitnie gładką skórę na bardzo długi czas. Pozwala raz na zawsze pozbyć się owłosienia, zaoszczędzając godzin zmarnowanych na codzienną depilację.

Wiele zależy od lasera jaki jest użyty podczas usuwania włosia. Nie wszystkie lasery do depilacji laserowej są tak wysoce skuteczne jak laser Palomar Vectus. Dzięki wbudowanemu wewnętrznemu czujnikowi Skintel sam bada poziom melaniny w skórze. Nowoczesna metoda przeprowadzania zabiegu pozwala precyzyjnie usunąć włosie w danego obszaru ciała.

Wiele klientek na własnej skórze przekonało się o skuteczności laserowej depilacji. Liczba zwolenniczek na całym świecie tylko rośnie, co jest najlepszym potwierdzeniem realnych efektów tego sposobu na pozbycie się owłosienia.

Depilacja Laserowa Gdynia – DepilacjaVectus

ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia

Telefon: 58 506 65 99

https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Ile trwa zabieg?

Długość zabiegu uzależniona jest od partii ciała, którą się depiluje. Laserowe usuwanie owłosienia zazwyczaj trwa od 5 do 30 minut. Jest to względnie bardzo szybki zabieg, który już po pierwszym razie usuwa większość włosków.

Czy depilacja laserowa boli?

Zabieg depilacji laserowej jest całkowicie bezbolesny. Znaczna większość klientek uważa, że zabieg należy do przyjemnych, w porównaniu do tradycyjnego stosowania plastrów woskowych oraz bardzo wygodny. Można czuć lekki dyskomfort, jednak specjalista zawsze dobiera przebieg depilacji indywidualnie.

Kto powinien skorzystać z depilacji laserowej?

Depilacja laserem szczególnie polecana jest osobom zmagającym się z nadmiernym owłosieniem w różnych rejonach ciała. Praktycznie z każdego miejsca na ciele można usunąć zbędne owłosienie. Wiele osób korzysta z depilacji laserowej ze względów estetycznych. Klienci decydują się na zabieg w celu poprawy samopoczucia oraz samooceny, gdyż ich ciało jest wtedy w każdej sytuacji gładkie i pozbawione niechcianego owłosienia.

Stosuje się ją również podczas występowania różnych chorób skórnych. Lekarze rekomendują depilacje laserową laserem medycznym Vectus u osób zmagających się z zapaleniem mieszków włosowych oraz wrastającymi włoskami.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania depilacji laserowej?

Istnieje kilka przypadków, w których nie powinno się stosować tego zabiegu usuwania owłosienia:

  • ciąża
  • niezaleczone infekcje skóry
  • karmienie piersią
  • świeża opalenizna
  • choroby pęcherzowe skóry
  • podrażnienie skóry
  • doustna terapia retinoidami
  • bielactwo
  • łuszczyca

Jak należy przygotować się przed zabiegiem?

W dniu poprzedzającym depilację lub w ten sam dzień zgól dokładnie włoski golarką.

Skóra nie powinna być zbyt przesuszona, ani podrażniona przed zabiegiem. Najlepiej dzień wcześniej porządnie ją nawilżyć.

Włoski nie mogą być usuwane za pomocą wosku, depilatora, ani pęsety w okresie 4 tygodni przed zabiegiem laserowym.

Na tydzień przed planowanym zabiegiem nie wolno przyjmować żadnych ziół, ani leków fototoksycznych i fotoalergicznych.

Ile kosztuje zabieg depilacji laserowej?

Cena za jeden zabieg mieści się w przedziale od 149 zł (policzki, broda, wąsik) do 599 zł (całe nogi).

Zanim zdecydujesz się na zabieg depilacji laserowej sprawdź: https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html

Podsumowanie depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz całkowicie bezbolesnym. Laser Vectus już za pierwszym razem usuwa aż 95% owłosienia z obszarów dotkniętych zabiegiem. Reszta włosków jest w tym czasie podczas fazy wzrostu i jest usuwana podczas kolejnych zabiegów. Zwykle na jedną partię ciała wykonuje się od 4 do 6 serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

48 + = 52